fbpx
Przejdź do treści

Program „Czyste Powietrze” to program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza w Polsce poprzez termomodernizację budynków mieszkalnych. W ramach programu, mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę okien i drzwi na energooszczędne.

Jeśli chcesz skorzystać z programu „Czyste Powietrze” i wymienić swoje okna i drzwi na nowe, warto zwrócić się do profesjonalnego sprzedawcy, który pomoże w doborze odpowiedniego produktu oraz przeprowadzi cały proces wymiany.

Firma WellDoor specjalizująca się w sprzedaży drzwi i okien oferuje pomoc w realizacji programu „Czyste Powietrze”. W swoim asortymencie posiadamy produkty spełniające wymagania programu, a nasz doświadczony personel pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Po dokonaniu wyboru, firma zajmie się dostarczeniem zamówionych produktów oraz przeprowadzi ich fachowy montaż. Montaż drzwi i okien w ramach programu „Czyste Powietrze” wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, dlatego warto zaufać profesjonalistom, którzy zapewnią bezpieczny i fachowy montaż.

Korzystając z pomocy naszej firmy, specjalizującej się w sprzedaży drzwi i okien oraz oferujemy pomoc w realizacji programu „Czyste Powietrze”, zyskujesz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Dodatkowo, dzięki wymianie okien i drzwi na energooszczędne, obniżysz rachunki za ogrzewanie oraz poprawisz jakość powietrza w swoim domu.

 

Trzy progi dofinansowania:

• 40% poniesionych kosztów netto • 70% poniesionych kosztów netto • 100% poniesionych kosztów netto

Formy dofinansowania:

• Dotacja • Dotacja z prefinansowaniem • Dotacja z przeznaczeniem na częściową spłatę kredytu bankowego

Kto może wnioskować

Właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych

czyste powietrze

  Potrzebujesz więcej informacji na temat projektu Czyste Powietrze 3.0 lub pomocy w pozyskaniu dofinansowania? Zadzwoń do nas!

  530-009-094
  733-344-622

  Pomiar, doradztwo, profesjonalny montaż
  Pomagamy w wypełnieniu wniosków oraz pozyskaniu dofinansowania do projektu.

  Call Now Button